Menu

O Bébé-Jou

hq-bebejouBébé-jou Atelier 49 Nederland B.V. je nizozemská společnost, která vyrábí věci pro děti. Na celém světě je společnost známá pod názvem bébé-jou. Existuje více než 60 let a má zastoupení ve více než 40 zemích světa. Zkušenosti tak mnoha generací rodičů a dětí jsou dobrým základem pro rozvoj této exkluzivní značky. Produkty bébé-jou v sobě spojují kreativní design s naprostou bezpečností, stejně jako módní barvy a motivy. Společnost sídlí ve Staphorstu (Nizozemí) a disponuje moderními výrobními zařízeními, jakými jsou technicky vyspělé lisovací a potiskové stroje. Stejně důležité je i oddělení pro výzkum a vývoj.


Naší hlavní myšlenkou je, aby výrobky byly praktické a nanejvýš bezpečné. Aby při narození dalšího dítěte padla volba opět na bébé-jou.

Výrobky z plastu

Bébé-jou nabízí řadu multifunkčních, ergonomických a výchovných produktů pro děti. Péče o děti, jejich koupání, dárečky, tréning na WC, hygiena a komfort. To jsou hlavní oblasti značky bébé-jou, které rodičům usnadňují starat se s láskou o své děti.

Bébé-jou vyvinulo inovativní systém koupání pro děti, který se skládá z termovaničky, sedátka do vaničky a bezpečného stojanu na vaničku. Byl vymyšlen společně s techniky výrobců šampónů, mýdel, porodními asistentkami a samozřejmě rodiči. Koupání je tak nejen radostné, ale především bezpečné. Podle neměckého zkušebního institutu TüV je koupací set bébé-jou nejbezpečnější koupací systém pro děti dostupný na mezinárodním trhu. 

Savičky, dudlíky a lahvičky

Program saviček a dudlíků je vyvinut na základě nejpřísnějších mezinárodních norem, které se týkají požadavků na kvalitu a bezpečnost. Každá maminka si při výběru dudlíku a lahvičky přeje pro své dítě to nejlepší. Naším cílem je podporovat budoucí rodiče v jejich správné volbě. Bébé-jou nabízí jednotlivé savičky, dudlíky a lahvičky dle věku a potřeb dítěte. Zároveň musí být výrobky komfortní jak pro samotné děti, tak pro rodiče.

auto

Bébé-Jou
Bébé-jou nabízí řadu multifunkčních, ergonomických a výchovných produktů pro děti. Péče o děti, jejich koupání, dárečky, tréning na WC, hygiena a komfort. To jsou hlavní oblasti značky bébé-jou, které rodičům usnadňují starat se s láskou o své děti.
Kontaky
Telefon: +420-548212335
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Adresa: Trnkova 144, Brno 62800, Česká Republika
 
Další naše značky
Autosedačky Kiddy | Biokosmetika Alphanova | Kočárky Inglesina | Plenky Bambino Mio | BabyDan - bezpečný domov | Těhotenská móda Rialto