Menu

Výhody

Bebe-jou vytváří výrobky pro koupel či jinou péči o děti majíce na zřeteli jejich praktické a bezpečné použití. Příkladem může být sedátko do vaničky. K čemu je vám sedátko, které sice plní bezpečnostní standardy, ale nepasuje do vaší vaničky? Nebo koupací kyblík, který se nevejde na váš stojan na vaničku? Proč běhat s vysvlečeným dítětem po studených chodbách nebo se tísnit v malé koupelně, když bebe-jou vyvinulo kompletní řešení pro koupání dětí přímo v teple dětského pokoje. Toto kompletní řešení sestává z koupacího kyblíku, stojanu na vaničku, termovaničky a kyblíku na pleny s víkem. Navíc je tato kombinace certifikována nezávislými organizacemi.

Sortiment bebe-jou obsahuje kompletní výbavičku podle kontrolního seznamu / seznamu přání: dětská koupel, výrobky pro péči o dítě, dudlíky, láhve, dárkové sady pro maminku, i darkové sady vhodné k prvním narozeninám ditěte, záchodová sedátka, hrníčky a další příslušenství pro dětský pokojíček. Můžete si vyzdobit pokojíček podle vlastní chuti: bebe-jou nabízí všechny produkty v různých designech i barvách.

Poznání a přitom bezpečnost jsou důležité pro vaše dítě. V krásně vyzdobeném dětském pokojíčku se bude vaše dítě cítit jako doma. bebe-jou nabízí designy jako Miffy, Pooh, Tigger a další. Všechny tyto designy pomáhají rozvíjet dětskou fantazii a vám dávají celou řadu příležitostí tyto fantazie s dítětem sdílet.

auto

Bébé-Jou
Bébé-jou nabízí řadu multifunkčních, ergonomických a výchovných produktů pro děti. Péče o děti, jejich koupání, dárečky, tréning na WC, hygiena a komfort. To jsou hlavní oblasti značky bébé-jou, které rodičům usnadňují starat se s láskou o své děti.
Kontaky
Telefon: +420-548212335
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Adresa: Trnkova 144, Brno 62800, Česká Republika
 
Další naše značky
Autosedačky Kiddy | Biokosmetika Alphanova | Kočárky Inglesina | Plenky Bambino Mio | BabyDan - bezpečný domov | Těhotenská móda Rialto