Varování
Menu
446.jpg446.jpg
TPL_GK_LANG_VM_ZOOM

Koupací sada LUMA snow white s podložkou

Luma Babycare - přívětivý a chytrý design. Sada všech výrobků LUMA , které budete ke koupání potřebovat! A v tak krásných pastelových barvách!
Popis

Luma Babycare - přívětivý a chytrý design. Sada všech výrobků LUMA , které budete ke koupání potřebovat! A v tak krásných pastelových barvách! Sada s označením L102 se sestává z dětské plastové vaničky, stojanu pod vaničku , kyblíku na pleny s víkem, koupacího teploměru, hřebínku a kartáčku, dětských nůžek a přebalovací podložky s textilním potahem. Jistě si vyberete některou z moderních pastelových barev, ve kterých je nabízena. - rozměry vaničky: horní část 78 cm, spodní část 50 cm, šířka : 40cm, výška: 26 cm - stojan šetří vaše záda a más atest TÜV - kyblík poslouží jak na plenky tak i pro nalití a vylití vody - přebalovací podložka má prací potah a rozměry 68 cm x 45 x 9 cm. Neobsahuje PVC ani změkčovadla. - bezpečný koupací teploměr, hřebínek a kartáček a speciální nůžky Vám usnadní následnou péči po vykoupání. - koupací lehátko a odtoková hadice se dodává samostatně. Luma Babycare produkty jsou plně recyklovatelné. Vyrobeno v Holandsku.

Výrobce Bebe-Jou

auto

Bébé-Jou
Bébé-jou nabízí řadu multifunkčních, ergonomických a výchovných produktů pro děti. Péče o děti, jejich koupání, dárečky, tréning na WC, hygiena a komfort. To jsou hlavní oblasti značky bébé-jou, které rodičům usnadňují starat se s láskou o své děti.
Kontaky
Telefon: +420-548212335
E-mail: info@bebejou.cz
Adresa: Trnkova 144, Brno 62800, Česká Republika